İŞİNDE MUTLU OLMAK İSTEYENLER,

“MUTLU YAKA” ETKİNLİĞİNDE İKİNCİ KEZ BULUŞUYOR

 

“plazadandunyaya.com” adlı internet sitesinin kurucuları Selin Güneş, İrem Devseren ve Zeynep Erdoğan ile CERES Yayınları kurucusu Tuğba Demir, “MUTLU” bir gelecek için güç birliği yaptılar.

 

Dünyanın 130 ülkesinden daha kalabalık olan ve ülke ekonomisinin lokomotifi sayılan İstanbul’da ve benzer metropollerde, yaşamın zorunlulukları ile iş yaşamının zorlukları arasında sıkışıp kalan çalışanların, hep erteledikleri hayallerine kulak vermeyi amaçlayan dört kadın girişimci, “Yakamızın rengi mutluluk” sloganıyla 11 Kasım 2017 tarihindeki ilk “Mutlu Yaka” etkinliğini düzenlemişlerdi. Keyifli bir gün geçiren katılımcılarımız ve konuklarımızın olumlu geri dönüşleri sonrasında Mutlu Yaka etkinliğini perdiyodik olarak düzenlemeye  karar verdiler.

 

3 Mart 2018 tarihinde düzenlenecek olan ikinci “Mutlu Yaka” etkinliğinde konuklar; birbirinden farklı söyleşiler dinleyecek, bilinçaltlarının tozlu raflarına kaldırdıkları hayallerine dokunacak ve yakasını mutlulukla donatmış kişilerin hikayelerinden ilham alacaklar. Etkinliğin amacı her zamanki gibi beyaz yakalı iken nasıl mutlu olunur sorusuna cevap bulmak.

 

İstanbul’un ortak çalışma alanı sunan en özgün mekanlarından biri olan Habita’da, 3 Mart Cumartesi günü, saat 10:30 başlayacak “MUTLU YAKA” etkinliği, hafta içi işle boğuşan beyaz yakalı kadın ve erkeklerin  nefes alabilecekleri, dopdolu bir gün geçirmelerine olanak sağlayacak.

 

Mari Camgöz tarafından düzenlenecek olan “Düşün Gerçek Olsun” çalışması, Eda Bayraktar’ın “Hikayeler ile Gelecegi Yaratma” uygulaması, Müge Çevik’in “Mutluluk Atölyesi” ve tabii ki olmazsa olmaz “Mutlu Yaka Hikayeleri”nin yanı sıra sürpriz konukların katılımı ile “MUTLU YAKA” etkinliği rengarenk olacak.

 

Etkinlik biletleri Biletino’dan satılmaktadır. Ayrıca etkinlik günü kapıdan temin edilebilecektir. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye www.mutluyaka.com adresinden ulaşabilirsiniz.